Місто компенсує витрати на проїзд

У Татарбунарах 45 міських жителів з інвалідністю отримають із міського бюджету допомогу з метою часткової компенсації витрат на проїзд в міському пасажирському транспорті. Татарбунарська міська рада ці кошти виділяє в рамках посилення соціального захисту окремих категорій населення та відповідно до рішення, ухваленого на одному із засідань виконавчого комітету.

Як підкреслюють в адміністрації міста, така адресна матеріальна допомога людям з обмеженими можливостями - результат конструктивних відносин Татарбунарської міської ради та міської громадської організації людей з інвалідністю «Мрія», безпосередньо міського голови Андрія Глущенка  та очільниці організації Тамари Бондаренко. Додамо, що така підтримка надається вже другий рік поспіль, після внесення у 2018 році відповідних змін та доповнень до окремої міської програми «Милосердя в дії», яка розрахована на 2016-2020 роки.

Механізм надання матеріальної допомоги, її розмір та перелік громадян на її отримання  обговорюються під час робочих зустрічей міського голови та керівника громадської організації.

Выпуск: 

Схожі статті