Порятунок озер – першочергове питання

Перший заступник голови Оде­ської облради Вадим Шка­рівський відвідав з робочим візитом Ізмаїльський район. Під час візиту увагу було приділено екологічній ситуації, яка склалась в системі Придунайських озер.

На 23-й сесії обласної ради було прийнято звернення депутатів Одеської обласної ради до міністра екології та природних ресурсів України та голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо невідкладного вжиття заходів з недопущення екологічної катастрофи на Придунайських озерах області. Депутати попросили створити тимчасову комісію з вивчення гідрологічного режиму озер Придунайського регіону Одеської області та встановлення причин погіршення водозабезпечення Ізмаїльського, Ренійського, Болградського та Кілійського районів. А також за результатами роботи даної комісії невідкладно вжити належних заходів реагування та моніторингу, спрямованих на недопущення екологічної катастрофи на Придунайських озерах та надати необхідні рекомендації задля подальшої ефективної роботи.

- Попри близькість до найбільшої водної артерії Європи – Дунаю, доступ до питної води стає глобальною проблемою, яка потребує невідкладного втручання, інакше це загрожує екологічною катастрофою. Порятунок водних ресурсів регіону в числі запасів питної води України є одним з моїх першочергових завдань на посаді першого заступника голови обласної ради, – зазначив Вадим Шкарівський.

Выпуск: 

Схожі статті