Світло, безпечно, економно

У селі Градениці Біляївського району Одеської області коштом обласного бюджету було проведено капітальний ремонт електромережі зовнішнього освітлення по вулиці Дружби та провулку Чорноморський.

У рамках Програми енергоефективності Одеської області на 2016 - 2018 роки, торік у Граденицях було проведено капремонт зовнішнього вуличного освітлення по вулиці Рибацькій, 1-му провулку Шевченка та 2-му провулку Шевченка – загалом було установлено 53 вуличних світильників на основі LED технологій, потужністю 60 Вт.

Питання освітлення вулиць та створення безпечних умов у вечірній та нічний час вкрай актуальне для місцевих жителів, бо село розташоване у прикордонній зоні. Виконання робіт знаходиться на особистому контролі депутатів Одеської облради Марини Зінченко та Віталія Разумова.

- Спільними зусиллями обласної ради та сільської ради були створені безпечні умови для перебування населення у нічний час на вулицях села. Крім того, завдяки встановленню вуличних енергоощадних ліхтарів, у громади з’явилася можливість економити на споживанні електроенергії, – висловився голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко.

Выпуск: 

Схожі статті