Не робіть мамі нерви - прийдіть скуштуйте фіш

Суперечки навколо віку Одеси не вщухають. Існує багато версій  скільки ж все таки років пройшло з дня заснування міста. Цифра різниться від 225 років до 2600. Та й про вік жінку запитувати – моветон. А поки історики чубляться, Одеса-мама  причепурилася та розпочала святкування Дня народження.

Традиційно Одеса святкує День міста 2 вересня, але, як кажуть у нас в Одесі: «Не хочу вас расстраивать, но у меня все хорошо!» Тому святкування розпочалося з кінця серпня, а закінчиться третього вересня. 

 

Воронцовську колонаду відкриють після реставрації

31 серпня у Воронцовському провулоку, 2д , о 20.00, в честь святкування Дня міста відбудеться відкриття після реставрації колонади Воронцовського палацу.

На площі біля бельведер-колонади буде представлена ​​ концертна програма «Fusion Fest» з яскравим шоу і виступом оркестру.

1 вересня, о 12.00, у приміщеннях, відкритих у стереобаті колонади під час проведення ремонтно-реставраційних робіт, розпочне свою роботу виставка «Бельведер крізь століття».

В експозиції будуть представлені репродукції старовинних гравюр, фотографій, креслень, технічної документації, а також виявлені в процесі натурних робіт матеріали.

Оpen-air-концерт Odessa Ballet Gala Classic & Modern

У програмі візьмуть участь уславлені артисти балету з всесвітньою популярністю. Акомпанувати танцюристам буде оркестр театру. Диригенти - Ігор Шаврук та Ігор Чернецький.

Гала-концерт «Odesa Ballet Gala Clas­sic&Modern» в рамках V фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відбудеться на Театральній площі (біля фонтану) 1 вересня, о 20.00.

 

Програма свята 2 вересня

10.00 - Офіційний старт святкування на Думській площі. На сцені виступатимуть місцеві танцювальні колективи та музиканти.

10.00 - 14.00, на Приморському бульварі відбудеться Фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва – виставки робіт та майстер-класи переможців міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність Одеси».

12.00 - 12.30, на вулиці Ланжеро­нівській пройде відкриття нових імен на Алеї Зірок.

«Весілля в одеському дворику» відгуляють по вулиці Академіка Лазарева, 16, о 17.00 . Це - культурологічний проект,  де всі бажаючі зможуть познайомитися з унікальними одеськими традиціями та відчути особливий колорит міста, побувавши на одеському весіллі. 

О 19.00 на Потьомкінських сходах відбудеться гала-концерт, на якому виступлять учасники шоу «Голос країни», група ЦеШо, Арсен Мірзоян та хедлайнер вечора Алессандро Сафіна. 

Закінчиться концерт святковим феєрверком.

 

Швидкісне поїдання фішу

В рамках святкування Дня народження Одеси - 3 вересня, о 18.00,  в Літньому те­атрі (Міський сад) пройде Міжнародний чемпіонат з швидкісного поїдання фаршированої риби.

Для чемпіонату приготують 30 кілограмів фаршированої риби, яку розподілять між учасниками. 

Хто зробить це швидше за інших - отримає нагороду. 

До поїдання риби можуть приєднатися всі, хто забажає, залишивши для цього заявку організатору. 

Запис для участі здійснюється за телефоном (066) 605-89-85. Мінімальний вік учасника - 21 рік.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті