Вшанували пам’ять захисників України

У Біляївці, на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, вша­нували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за неза­лежність, суверенітет і тери­то­ріальну цілісність країни. Згідно з  указом Президента України саме цей день встановлено для вшанування всіх загиблих в зоні АТО.

Мітинг-реквієм розпочався з хвилини мовчання після, насто­ятель храму Пресвятої Бого­родиці отець Богдан відслужив пан­ахиду. 

На будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, і організацій району був приспущений Дер­жавний Прапор України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Як відомо, бої за важливий стратегічний об’єкт Донбасу - місто Іловайськ, тривали з середини серпня, а саме 29 серпня, в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

За офіційними даними, у трагедії загинуло 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті та в наших серцях!

Ми завжди пам'ятатимемо Укра­їнських воїнів, які за майбутнє на­шої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче – своє життя.

Пам’ятаємо і шануємо Героїв! 

Выпуск: 

Схожі статті