Щодо продажу, то ми в п’ятірці

За підсумками діяльності підприємств-суб’єктів господарювання, у 2018 р. серед регіонів України Одеська область була на 5-му місці за обсягом реалізованої продукції (товарів, послуг). Шостими ми були за кількістю зайнятих і найманих працівників, а  8-ми – за витратами на персонал.

Торік на 24,7 тис. підприємств працювало 272,9 тис. осіб найманих працівників. Витрати на персонал на підприємствах-суб’єктах господарювання по Одеській області становили  27,5 млрд грн, зокрема витрати на оплату праці – 22,7 млрд грн. 

У 2018 році обсяг реалізації продукції (товарів, послуг) становив 367,1 млрд грн, що на 12,2% більше, ніж у 2017 р.

Серед міст та районів області найбільший обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) був у Одесі, Южному та Чорноморську, а також у Лиманському районі.

Фінансовим результатом до оподаткування в цілому по регіону став прибуток в обсязі 14074,8 млн грн. Прибуток отримали 93,3% великих, 77,8% середніх та 76,1% малих підприємств.

За видами економічної діяльності найбільший позитивний фінансовий результат (прибуток) одержали підприємства сільського, лісового та рибного господарства, транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської  діяльності, оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, промисловості. 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті