Крок у шкільне життя

Вперше його зробили 343 першокласники, які опановуватимуть знання за програмою Нової української школи. Найбільше першокласників у цьому навчальному році прийняли школи Києва, Дніпропетровської та Одеської областей. На підготовку та оснащення класів НУШ надійшло 579 тис. грн державної освітянської субвенції, а ще понад 600 тис. грн виділено з місцевих бюджетів. 

За інформацією начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА Анатолія Крячика, 2 вересня за шкільні парти сіли 3225 дітей, з яких близько 800 підвозяться до навчальних закладів 16 шкільними автобусами. Інклюзивною освітою охоплено 29 дітей з інвалідністю. До організації традиційних лінійок у кожному навчальному закладі підійшли творчо, аби урочистості були яскравими, по-родинному теплими і запам’яталися школярам та батькам.

Першовересню передувала традиційна серпнева конференція освітян за темою: «Нова українська школа — впевнений поступ освітньої реформи», в якій взяли участь близько 500 педагогічних працівників. Цьогоріч до їхньої когорти влилися чотири молоді вчительки: Анастасія Хмельниченко, Ірина Дзюбенко, Ганна Бойченко та Інна Михайленко. 

На педагогічному форумі зазначалося, що нинішнього навчального року на першокласників чекає низка нововведень. Зокрема, вчителі не використовуватимуть ручку з червоною пастою, не знижуватимуть оцінки за виправлення, учні не вчитимуть напам’ять таблиці множення, відмінили і тест з техніки читання. Скільки годин присвятити вивченню тієї чи іншої теми, викладачі вирішуватимуть самі.

Выпуск: 

Схожі статті