Шановні ветерани, шановні громадяни похилого віку!

Історія розпорядилась так, що 1991 рік приніс Україні незалежність. А разом з цим 1 жовтня 1991 року Організація Об’єднаних націй проголосила Міжнародний день людини похилого віку - день ветерана. В її резолюції відзначено, що люди похилого віку внесли і здатні вносити вагомий внесок в процес всебічного розвитку людства. Сьогодні Ви сприяєте зміцненню міжнародного авторитету нашої держави, консолідуєте громадян на вирішення найважливіших завдань зі збереження миру та злагоди в суспільстві. Ветерани Одещини протягом десятиліть проявляли і сьогодні продовжують проявляти справжній патріотизм, зрілість та надійність. В цей святковий день доречно нагадати мудрі слова ветерана Бориса Мохонька:

Є секрет довголіття:

Добрі справи роби день у день,

І не тільки для рідних по крові,

А й для чужих, незнайомих людей.

Після багатьох десятиліть далеко непростої долі абсолютна більшість із нас мріяла прийти в незалежний, більш цікавий та заможний період життя!

Рада Організації ветеранів Одеської області висловлює Вам, шановні ветерани та люди поважного віку, слова вдячності за все добре Вами зроблене, за активну громадську позицію у нашому суспільстві і бажає всім Вам міцного здоров’я на довгі-довгі роки, успіхів у вашій діяльності, особистого та сімейного благополуччя, миру, злагоди та доброго настрою!

Від імені керівництва Організації ветеранів Одеської області

Голова Організації Микола Лейфура

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті