Кожній дитині потрібна сім’я

Мамою и татом можна стати, не тільки народивши малюка, але й усиновивши його. Про це невпинно нагадають у службі у справах дітей Татарбунарської районної держадміністрації. Та підкреслюють: немає ніякого значення, як батьки знайшли дитину, а дитина — батьків, головне, що вони є один в одного. Бо кожній дитині потрібна сім’я. 

Про це говорили і під час зустрічі представників служби з колективом КНП «Татарбунарська центральная районна лікарня», яка відбулась в рамках інформаційної акції «Усиновлення дитини — це щастя, а не таємниця». Додамо, що акція проводиться в Татарбунарському районі до Дня усиновлення.

Під час зустрічі говорили про дітей, які чекають на батьків, а також усиновлення та інші форми влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ю громадян. 

В День святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, коли відзначається і День усиновлення, колектив служби у справах дітей Татарбунарської районної державної адміністрації від щирого серця привітав батьків, які пройшли шлях усиновлення, та побажав, щоб віра, надія та любов завжди панували в їхніх домівках.

Выпуск: 

Схожі статті