Тарутинський

Впроваджують інклюзивну освіту

У Тарутинському районі з’явився свій інклюзивно-ресурсний центр - двері для перших учнів він відкриє вже 1 вересня.

Тут співають всією родиною

Багатство Тарутинського району на співучі родини продемонстрував районний фестиваль-конкурс «Співучі родини», який нещодавно пройшов у селі Красне. 

Песни, пронесенные через войну

Песня военных лет... Вместе со всеми она встала в солдатский строй с первых дней войны и прошагала по пыльным дорогам войны до победного ее окончания.

Футбольный кубок из Тарутино

В Тарутинском районе разыграли Кубок открытия футбольного сезона.

«Бессарабський ярмарок» вітає гостей

Серед багатьох визначних акцій, що традиційно проводяться на Одещині, є окремі, які викликають все більшу зацікавленість як в Україні, так і за її межами.

Чи стане Весела Долина найкращою в Україні?

Село Весела Долина Одеської області бере участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Наразі між собою змагаються 10 сіл-конкурсантів.

В память о великом тренере

В память о бывшем директоре Тарутинской ДЮСШ Петре Арабаджи был проведен второй Международный турнир по вольной борьбе.

Одещина як оазіс зеленого туризму

Підписанням меморандуму про співробітництво між ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», Тарутинською райдержадміністрацією та Агро-еколого-рекреаційним кластером «Фруму

Усадьбам для туристов – быть!

4 апреля в Тарутинской райгосадминистрации  прошел семинар-тренинг «Оказание услуг туристам в сельской местности путем организации крестьянского (фермерского) хозяйства как сельской гостевой усадьб

З’явився ще один будинок сімейного типу

У смт Тарутине відкрили новий дитячий будинок сімейного типу. Тут будуть виховуватись шестеро дітей, які раніше перебували у Тарутинському притулку. 

Оновлений Будинок культури

Його після реконструкції відкрили в селі Євгенівка Тарутинського району.

До Петрівська підвели газопровід

Завершено роботи з будівництва підвідного газопроводу до села Петрівськ Тарутинського району. Газову магістраль довжиною 5,5 км провели до Петрівська від сусіднього села Височанське.

Верим в счастливый финал

«Сельский, поселковый голова, будь он хоть семи пядей во лбу, ничего не сделает без громады. Я это понял, еще не будучи в данной ответственной должности.

Не втратити б інтерес остаточно

З Пантелієм Іллічем Куру, фермером із с. Красне, мені вдалося поговорити не відразу. 

З надією на зелене світло

Жителі Березиного давно відомі своєю витривалістю й завзятістю в боротьбі за відновлення залізничної вітки, що веде до селища, а тепер – і дороги на Бессарабську.

Сторінки