25.09.2019

«Во всем нужна сноровка!»

«Во всем нужна сноровка, закалка, тренировка. Умейте выжидать! Умейте нападать! При каждой неудаче давать умейте сдачи. Иначе вам удачи не видать!» 

Чи варте того НАТО?

Тиждень тому я повернулася з Брюсселю. За місяць до того мені пощастило стати переможницею конкурсу журналістських робіт з тематики НАТО.

Контейнерний ринок став на стрімку колію

В Одесі завершився XIII міжнародний Чорноморський контейнерний саміт, на якому було обговорено перспективи розвитку контейнерного ринку, а також створення сприят

Вот так зарядка!

Сегодня утром получил стресс. Положительный. Рассказываю: денёк начался по-пенсионному. Кофеёк, затем неторопливый вынос мусора.

Боксерский бум

В спортивном клубе «Братья» состоялся чемпионат Одесской области по боксу среди юниоров и школьников.

Если одесситы захотят

Неспешное сентябрьское утро прошлой пятницы в Одессе выдалось солнечным, безветренным и благотворным для общения.

Обед, опасный для здоровья

С 15 по 19 сентября  в Городскую инфекционную больницу за медицинской помощью обратились 53 пациента. Все они оказались учащимися СШ № 11.

Фатальне зіткнення

Купа металобрухту, який ще кілька хвилин тому був маршрутним автобусом.  Накриті покривалами тіла загиблих людей.

Увага! Сесія обласної ради

На підставі статей 46 і частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підрозділу 3.3.

Безопасность начинается с каждого

Захват моста в Киеве, на несколько часов парализовавший перемещения по значительной части территории столицы и приковавший к себе внимание людей во многих странах

Одесько-турецькі перспективи

Голова Одеської обласної ради Сергій Паращенко зустрівся з Генеральним консулом Республіки Туреччина в Одесі паном Садіном Айїлдизом.

Ювілей бібліотеки

Сьогодні, 25 вересня виповнюється 190 років першій на теренах України публічній книгозбірні – Одеській національній науковій бібліотеці.

Ні! - продажу землі іноземцям!

Під таким гаслом 20 вересня на головні траси у п’ятнадцяти регіонах країни вийшли українські аграрії, протестуючи проти наміру влади дозволити продаж землі іноземцям.

Зустріли відважного моряка

Додому повернувся член екіпажу рейдового буксиру ВМС України «Яна Капу», уродженець села Жеребкове Володимир Терещенко, який з 24 листопада 2018 року до 7 вересня 2019 року разом з іще 23 військо­в

Сторінки