27.10.2018

Ходите чаще на «Привоз»

Как все-таки это приятственно – неторопливо брести по засыпанным медно-золотистыми листьями тропинкам парка в стылой осенней рани, посидеть в одиночестве на скамейке…  Кажется, будто на какое-то вр

Раньше тут снимали мэтры

Кинокарьеру Николай Седнев начинал в непростое для страны время.

В приоритете – автодороги

Состоялось  пленарное заседание 30-й сессии Измаильского райсовета. В ее работе принял участие и председатель Одесского областного совета Анатолий Урбанский.

Морський марш в Одесі

На честь сімдесятичотирьохріччя Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії в Одесі пройшла урочиста хода його курсантів вулицями міста. 

У Польщі Одещина показала свої туристичні принади

Одеська область презентувала свої туристичні можливості на міжнародній виставці «World travel show 2018» у Надажині (Польща).

Реконструюється найжахливіша дорога в Україні

Триває ремонт траси Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг, між селами Вікторія та Виноградне.

У пошуках формули миру

Три актуальні дискусійні панелі пройшли в рамках 10-го національного експертного форуму: «Формула миру для України», «Україна – інвестиційний хаб Європи» та «Україна в міжнародному вимі

Город-плац?

По приезде даже не сразу сообразила, что не так. Ну, укладывают тротуарную плитку на проспекте перед нашим домом, но это уже обычное дело в Измаиле.

Обіцяють – не замерзнемо

   За традицією першими тепло отримають об’єкти соціальної сфери.

По субсидії – під тиском газу

В Одеській ОДА вважають, що слід максимально проінформувати населення регіону: хто за новими критеріями має право на субсидію при сплаті за житлово-комунальні послуги, а також як її отримати.

На Одещині стартував опалювальний сезон

В Одеській області до теплопостачання підключено 647 об’єктів соціальної сфери. Серед них – 312 дошкільних і 253 навчальних закладів, 82 лікарні.

Вікна, що бережуть тепло

У Подільській міській лікарні повністю замінено старі вікна на нові енергозберігаючі склопакети.

Як зимуватимемо?

Синоптики прогнозують надзвичайно холодну зиму, тому питання готовності  житлово-комунального господарства до опалювального сезону досить актуальне. 

Про початок опалювального сезону

Хоча тепла погода відтерміновує визначені розпорядженням голови РДА строки початку опалюваль­ного сезону в районі, саме про нього йшла мова на апаратній нараді у рай­держ­адміністрації цього понеді

Треба добряче натрудитися…

З настанням осені з усіх куточків районного центру чутно звуки бензопил – то люди готують дрова для опалення в своїх помешканнях.

Сторінки