Чемпіони з Любашівки

Юні вихованці футбольного клубу «Юність» продовжують тішити свого тренера Олега Лобанова та вболівальників перемогами у футбольних турнірах. Нещодавно вони тріумфували на матчі за кубок, що розігрувався в День міста. 

Особливо ж пам’ятними і престижними для них залишаються міжнародні змагання, насамперед,  XXVIII турнір з футболу серед дитячих та юнацьких команд Karnevál Kupa-2018, що відбувся 8-12 серпня  в угорському Дебрецені. ФК «Юність» була представлена командою гравців 2003 року народження. Загалом у цьому престижному турнірі взяли участь 150 футбольних команд з Польщі, Румунії, Угорщини,Чехії, Словаччини, України та Ізраїлю.                                                                            

Зігравши три кваліфікаційні гри і дві — в груповому етапі, любашівчани увійшли до бронзової групи, де визначають чемпіона. У фіналі вони, перемігши угорські команди «Balmazujvarosi» (2:0) і «Kerulet TVE» (2:1), заволоділи омріяним кубком та медалями.  

Найбільш захоплюючим був матч з ізраїльською командою «Маккабі» (м. Нетанія). Команда «Юність», попри енергійні атаки на ворота суперників, поступилася чемпіонам Ізраїлю з рахунком 3:0. Українці здружилися з ізраїльськими однолітками, які виявилися простими хлопцями, хоча прилетіли на турнір на власному літаку.

Насиченою незабутніми враженнями була і розважальна програма. Футболісти оглянули місто, відвідали стадіон Ференцварош у столиці, аквапарк, термальні джерела, послухали у соборі орган.

Варто додати, що поїздка юних футболістів з Любашівки в Угорщину відбулася за сприяння сільгоспвиробників-меценатів  Віктора Стоцького, Андрія Високого, Віктора Мазуренка, Григорія Тулби. 

Напередодні пам’ятного угорського турніру здійснив футбольний вояж до Словаччини і сам тренер Олег Лобанов, який виступає за ветеранську команду «Ятрань-80» (м. Умань). Наш земляк відзначився п’ятьма вдалими гольовими атаками на ворота суперників. В результаті його команда заволоділо трофеєм словацького турніру.

Як бачимо, його вихованцям є на кого рівнятися.    

На знімку: любашівчани з трофеями.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті