З увагою до кожного питання

Як вже повідомляли «ОВ», перший заступник голови Оде­ської обласної ради М.А. Тін­дюк здійснив робочу поїздку до Балтського району.

Виїзні прийоми громадян у поєднанні з іншими, не менш цікавими і значущими для меш­канців сільської місцевості заходами, як, наприклад, фахові медичні консультації, методичні наради та семінари для представників місцевої влади і підприємців, відвідування соціальних об’єктів, стали звичною для команди першого заступника голови обласної ради Миколи Тіндюка формою роботи.

Відповідно до розподілу обо­в’язків, у новообраній облраді Миколу Тіндюка також призначено куратором району від фракції Партії регіонів. Його колега–однопартієць, голова Балтської райдержадміністрації і депутат обласної ради Василь Бабанський зазначає, що ни­нішній візит першого заступника голови обласної ради від­крив новий формат стосунків між обласною та районною владою, в результаті яких повинні відбутися кардинальні зміни у соціально-економічному розвитку Балтського району.

В свою чергу, голова райради Валерій Желіховський висловив впевненість, що така тісна співпраця дозволить значно підняти рівень життя місцевої територіальної громади.

Тож після короткої зустрічі з керівниками місцевих рад і підприємцями Микола Андрі­йович розпочав особистий прийом громадян.

– Більшість людей зверталися безпосередньо зі своїми особистими проблемами. Але порушувалися питання і за­гальнорегіонального характеру. Наприклад, проблема використання лісосмуг в районі. Після того, як колгоспи в про­цесі реформування перетворилися на товариства з обмеженою відповідальністю чи сільгоспкооперативи, лісо­смуги залишилися напризволяще. Але цей лісовий фонд потрібен нашій землі. Тому абсолютно логічно було поставлено питання, щоб ми на рівні області опрацювали механізми вирішення питання подальшого використання лісосмуг, збереження їх для майбутніх поколінь та забезпечення нормального функціонування полів, на яких вирощується сільгосппродукція. Ми маємо визначитися, чи передавати їх в управління тим же сільськогосподарським товариствам. Але потрібно говорити і про те, що ці лісосмуги повинні перебувати у власності територіальних громад району, – розповів нам за підсумками особистого прийому перший заступник голови облради. – Звісно, всі заяви з тих чи інших питань, які були подані на моє ім’я та на ім’я голови обласної ради ми вивчимо, дамо відповідні роз’яснення. Там де можна вирішити проблему, звичайно, будемо вирішувати і допомагати людям.

Ще однією формою консуль­тативної допомоги став семінар-нарада з сільськими та селищними головами, керівниками підприємств району, який проходив за участю інших соратників Миколи Тіндюка – фахівців Фонду підтримки індивідуального бу­дівництва на селі та громадських організацій. Темою цієї зу­стрічі стали питання використання грантів у місцевому самоврядуванні та залучення інвестицій до регіону.

Після особистого прийому Микола Тіндюк поїхав до центральної районної лікарні, де ознайомився з роботою медичного персоналу та умовами лікування. Слід сказати, що традиційно з першим заступником голови облради до районів приїжджає бригада лікарів з обласних клінічних лікарень. Повідомлення про прийом медиків з Одеси завчасно розмістили у місцевій пресі. Тож відвідувачів у коридорах районних поліклінік не бракувало.

– Необхідність у такій ме­дич­ній допомозі у нас продиктована нестачею власних лікарів-спеціалістів. Крім того, Балтський район – найбільш віддалений ра­йон півночі об­ласті, і не всі люди мають матеріальні, транспортні мож­ливості поїхати до Одеси, щоб отримати саме профільну консультацію спеціаліста, – по­яснює завідувачка поліклініки Балтської центральної районної лікарні Лариса Стременовська.

Тут же, неподалік від районної лікарні, Микола Тіндюк оглянув незавершений об’єкт – 32-квартирний житловий бу­ди­­нок, будівництво якого почалося ще 1991 року і зупинилося з об’єктивних економічних і фінансових причин. Нині ке­рівництво району порушує питання про завершення цього будівництва і забезпечення житлом працівників бюджетної сфери – медиків та освітян.

У межах візиту перший заступник голови обласної ради також ознайомився з ходом реконструкції місцевого кіно­театру, зустрівся з педа­гогічним колективом дошкільного навчального закладу «Івушка». Тут гостей радо вітали вихованці старшої групи, які з особливим натхненням виконали невеличку концертну програму, а на знак подяки отримали від команди Миколи Тіндюка чимало подарунків: DVD–програвач, піч для випікання і, звичайно ж, вдосталь солодощів.

Програма перебування в Балт­ському районі вийшла справді насиченою, а позитивні враження залишились не лише у одеситів, а й у господарів району.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті