Кілійський район подав руку допомоги

Жителі Кілійського району щиро співчувають сусідам, які постраждали від повені. З перших же після НП днів у всіх населених пунктах цього південного району організували збір допомоги потерпілим. Так, село Шевченкове зібрало 11,3 тисячі гривень і п’ять тонн різних продуктів харчування, які відправлені у село Красне Тарутинського району. Жителі Новоселівки відвезли до смт Березиного Тарутинського району грошову допомогу в розмірі шість тисяч гривень, тонну продуктів харчування, а також теплі речі. Із Приозерного до Саратського і Тарутинського районів відправлено в цілому дві тонни продуктів харчування, 7,6 тисячі гривень, а також корми для худоби. Трудівники села Ліски відправили до села Павлівки Арцизького району 3,5 тонни рису та інших продуктів харчування. Василівка передала до села Перемоги три тонни продуктів і гроші.

Допомагають як громади, так і окремі підприємства. Так, сільгоспкооператив «Дружба» із села Мирного відправив до села Красного машину, завантаживши її пшеницею, кукурудзою, крупами, рослинною олією, а також свіжою рибою і птицею.

Свою лепту в гуманітарну допомогу внесла Кілійська районна організація Товариства Червоного Хреста – вона передала у смт Березине три десятки ковдр, одяг і продукти харчування.

У цілому жителі Кілійського району зібрали і доставили у місця стихійного лиха 73 тисячі гривень, понад 20 тонн продуктів харчування і сотні мішків теплого одягу.

Збір засобів триває.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті