Операція «Літо-2015»

Тема літнього оздоровлення дітей є однією з пріоритетних на сьогодні. Про це повторюють керівники профільних відомств різних рівнів. На численних засіданнях, прес-конференціях, круглих столах говорять про те, що кількість дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком, збільшується. 

Ми попросили наших власних кореспондентів у районах області розповісти, як у них проходить літня кампанія.

Ширяївський район

Оздоровилися, але не всі 

За бажанням батьків запрацювали лише дев’ять пришкільних літніх таборів, де змістовно відпочили і оздоровилися понад півтисячі дітей, повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Вадим Шерен.

Згідно з розпорядженням райдержадміністрації, табори з денним перебуванням забезпечено належним фінансуванням, що передбачало дворазове гаряче харчування вартістю близько 10 гривень на дитину.  

Виняткову увагу було приділено оздоровленню та відпочинку сиріт і дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, а також позбавлених батьківського піклування. 

На жаль, у більшості навчальних закладів табори відпочинку не працювали. 

Котовський район

Англійські канікули

 Перший у районі мовний табір відпочинку «Англійський дивограй» (керує ним викладачка Інна Долинська) функціонує на базі Куяльницької школи.

Батьки впевнені, що тут дітям допоможуть розкрити таланти і здобути досвід спілкування іноземною мовою. 

Крім того, в таборі є все необхідне для повноцінного відпочинку. У цьому істотну допомогу подає депутат Одеської обласної ради, директор СТОВ «Куяльник» Анатолій Возіян. 

Кодимський район

І тут допомагають спонсори

Кампанія «Літо-2015» у районі проходить на базі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

На оздоровлення дітей з бюджету району виділено понад 62 тис. грн.

Дошкільні заклади переведено на санаторно-оздоровчий режим роботи. На цей період у них збережено режим дня з урахуванням вікових особливостей вихованців.

Зараз група соціально незахищених дітей перебуває в оздоровчій установі «Сонячний берег» (смт Сергіївка). 50 з них – за рахунок обласного бюджету, 15 – коштом району. 

У шістьох пришкільних таборах району використано спонсорську допомогу.

Комінтернівський район

Допомогли ближнім

В районі цього літа подбали не лише про відпочинок школярів. У період проведення оздоровчої кампанії у співпраці з територіальним районним центром соціальної допомоги та за підтримки відділу освіти РДА проводилася доброчинна акція «Допоможи ближньому».

Вона була започаткована для підтримки соціально незахищених верств населення (дітей дошкільного та шкільного віку).

Активну участь у ній взяли педагогічні працівники та учні з дев’ятнадцяти шкіл району. Діти та дорослі приносили до школи одяг, взуття, дитячі іграшки, книжки. Зібране завезли до районного центру соцдопомоги. Частину речей роздали на оздоровчих майданчиках дітям, сім’ї яких мають матеріальні труднощі. Подано допомогу сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, інвалідам, хлопцям і дівчатам із багатодітних і малозабезпечених сімей, юним переселенцям із зони АТО.

Матеріал підготували: Христина ВІЄР, Юрій ФЕДОРЧУК, Любов КУЗЬМЕНКО, Наталя САМОЙЛЕНКО

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті