Подорож у казку

Нам, учням Тузлівського НВК, що в Татар­бунарському районі, випала нагода побувати в Одеському театрі музичної комедії ім. М. Водяного на виставі «Крижане серце».

Хоча виїзд був ранній, усі діти прийшли вчасно. Адже не кожного дня можна побачити виставу в театрі.

І ось ми в Одесі. Нас вразило все: місце, де розташований театр, сама його будівля, дивовижні декорації на сцені, гарні картини на стінах, а вгорі, під стелею, – вирізьблені з металу й дерева незвичайні фігури й візерунки. Але найцікавіше було попереду. 

Почалася вистава. Затамувавши подих, ми не відводили очей від сцени. Захоплювала гра акторів, вражали спец­ефекти – спалахував вогонь, стелився дим, стріляли блискавки… Додавали емоцій оригінальні танці у виконанні казкових героїв. Костюми акторів були такі гарні, що хотілося підійти і обійняти велетня Оленя, доторкнутися до пухнастої Ялинки, пригорнутися до м'якого Сніговика.

По закінченні вистави нас провели до фойє, де всі охочі придбали сувеніри та іграшки із зображенням героїв «Крижаного серця». До речі, з ними можна було сфотографуватися. 

Нам усім дуже запам’ятався цей казковий день! А ще ми пишаємося тим, що режисеркою-постановницею вистави є випускниця нашої школи Тетяна Олександрівна Гребенюк (Петраковська). 

Ми, учні Тузлівського НВК, щиро вдячні Тетяні Олександрівні за запрошення до театру, депутатові Одеської обласної ради, другові нашого закладу Трифонові Даниловичу Антову – за організацію безкоштовного проїзду до Одеси та за квитки на чудову виставу, депутатові районної ради, фермерові Юрію Васильовичу Тараненку – за пальне для автобуса, начальниці відділу природного парку «Тузлівські лимани» Світлані Андріївні Петраковській – за підготовку поїздки.

♦Владислава НОВАРЧУК, учениця 8-го класу Тузлівського НВК

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті