Відчути себе зіркою

«Мільйони різних я, разом ми Україна». Під таким гаслом відбулося відкриття першої зміни в дитячому оздоровчому таборі імені Юрія Гагаріна Збройних сил України, до якого приїхали дітлахи з усіх регіонів країни.

Хлопчики та дівчатка читали вірші й гуморески, співали й танцювали. Прикрасили концертну програму виступи артистів Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських сил Збройних сил України. 

Завершилася церемонія традиційним вогнищем та дискотекою.

За словами директорки табору Таїсії Заброди, протягом чотирьох змін у таборі відпочинуть та оздоровляться понад 600 дітей віком від 7 до 16 років. Серед них – діти з родин військовослужбовців і працівників Збройних сил, які є учасниками бойових дій на сході України. 

– Як і завжди, цього разу на юних відпочивальників чекають численні цікаві заходи, змагання, конкурси й екскурсії. А відпочинок біля моря, мальо­вничі краєвиди чорноморського міста, культпоходи до цирку і театрів, спортивні й інтелектуальні змагання додадуть яскравих вражень, бадьорості та доброго гумору, – говорить Таїсія Заброда. 

– Я відпочиваю тут вже втретє, – розповідає юний броварчанин Олександр Гу­менюк. – Це найкраще місце відпочинку у світі, і справа не лише в морському повітрі та пляжі на березі Чорного моря, справа в людях довкола. Друзі, яких я знайшов у таборі, вожаті та вихователі стають для мене справжньою родиною. 

На думку вожатої, студентки Вінницького педуніверситету Ірини Олефіренко, оскільки чимало дітей відвідують це мальовниче місце в Одесі щороку, організатори заходів не мають права повторюватися. Цього разу відпочинок відбудеться, так би мовити, у рамках кінофестивалю. Кожен день – це новий фільм, а діти – його герої. Кому ж не сподобається щодня відчувати себе зіркою?

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті