Доступні ліки справді доступні

Одеська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка провела моніторинг реалізації на Одещині програми «Доступні ліки», яка впроваджена завдяки ініціативі Радикальної партії Олега Ляшка. Проект стартував на початку 2017 року. Програма стосується препаратів, що призначені для лікування хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, цукровий діабет ІІ типу. Ці захворювання потрапили до проекту реімбурсаціі не випадково. Вони є основною причиною смертності та інвалідності в Україні. 

Під час перевірки одеських аптек активісти РПЛ з’ясували, що провізори скаржаться на часткову відсутність ліків, зокрема, препаратів «Верошпірон», «Клопідогрель», «Вазиліп». Також не всі аптеки, що підпадають під дію програми і наявні у списках, облаштовані позначкою «Доступні ліки». Партійці, що проводили перевірку, розмістили в аптеках інформацію з контактами громадської приймальні РПЛ та надали провізорам листівки, що затверджують аптеку на участь у програмі. На сьогоднішній день лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступає з ініціативою включити до переліку програми «Доступні ліки» препарати, що використовуються для лікування онкологічних захворювань. 

Таким чином, програма «Доступні ліки» в Одесі працює. Під час ревізії представники РПЛ неодноразово спілкувалися в аптеках із пацієнтами, що отримували ліки за механізмом реімбурсації. Отже, гасло Радикальної партії Олега Ляшка «Не словом, а ділом» вкотре довело свою дієвість.

♦Одеська територіальна організація РПЛ

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті