Не шкодує доброго слова

Два роки тому, за організаторські здібності, ініціативність, душевне ставлення до людей, односельці обрали Аксенію Василівну Залуговську головою Ново­андріївської сільської ради. Люди довірилися їй, адже знали, що вона має чималий досвід роботи в місцевому самоврядуванні, працювала секретарем сільської ради. І не помилилися у своєму виборі.

Сільський голова повністю виправдовує їх довір’я, багато робить для того, аби села впорядковувалися, змінювалися на краще, поліпшувалося життя селян. Щоб успішно втілювати свої добрі задуми в життя, Аксенія Василівна згуртувала навколо себе дружний колектив однодумців, які активно їй допомагають, підтримують всі її ініціативи. Окремі слова вдячності Залуговська висловлює директору ТОВ «Агрофірма «Новоандріївська» Віктору Лисенку, який є постійним спонсором сільської громади, душею й серцем, як і сільський голова, вболіває за громаду. 

За невеликий час каденції Залуговської на території сільської ради багато зроблено. Зокрема, проклали 1,5 кілометра водогону по Січневому, насипали щебенем вулицю Кар’єрну, що в Новоандріїці, поклали плитку біля Новоандріївського сільського Будинку культури. Нині у цій культосвітній установі триває ремонт покрівлі. Тут старий шифер замінюють металочерепицею. Повністю огороджено бетонними плитами цвинтар у Новоандріївці. Огороджується і територія біля Червонокутської церкви. Було закуплено обладнання для двох дитячих майданчиків, які облаштували у Новоандріївці. Сільська рада направляє субвенції на безплатне харчування учнів Червонокутської та Новоандріївської шкіл. 

Доброзичливість, щедрість, чуйність – це ті душевні струни, якими Аксенія Василівна торкається кожного серця своїх односельців. І своїм двом синам Андрію та Олексію, усім знайомим вона завжди радить: «Не шкодуйте доброго слова для людей. Якщо є найменший привід, то зробіть так, щоб у людини було радісно на душі…»

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті