Житло для атовців

Ананьївська районна рада першою в Україні, ще у 2016 році, затвердила цільову «Програму придбання житла для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей».  

В межах її реалізації по 50 тис. грн. на придбання власного житла отримали Максим Пишняк (м. Ананьїв) і Віктор Каушану (с. Романівка).

У 2017 році на умовах співфінансування з Ананьївською Другою сільською радою обзавелися будинками Олександр Кісельов і Сергій Ступак. 

А з минулого року діє районна цільова програма поліпшення житлових умов та забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017-2020 роки. Цьогоріч вже відбулось засідання робочої групи з виділення коштів на умовах співфінансування учаснику АТО Олегу Ткаченку. Ананьївська міська рада обіцяє виділити 50 тис. грн. Ще 43 тис. грн. додадуться з районного бюджету. 

Активно захищає законні права ветеранів АТО громадська волонтерська організація «Великі серця» (керівник Ганна Самотей), яка регулярно організовує для них інформаційні семінари. На цих зустрічах обговорюються проблемні питання стосовно отримання учасниками АТО земельних ділянок, житла, грошової допомоги, а також соціального забезпечення та медичного обслуговування.

На знімку: новосілля в родини Віктора Каушану

Выпуск: 

Схожі статті