Вдалий дебют

Гра в шахи стає все популярнішою на Любашівщині. Вже можна сміливо стверджувати: шаховий спорт району вийшов на новий рівень професіоналізму. 

Нещодавно у районному Бу­дин­ку культури пройшов перший міжрайонний турнір з шахів, присвячений Дню молоді. За шаховими дошками боролися за перемогу 34 різновікових спортсмени з Любашівського, Ширяївського, Савранського районів Одеської та Кривоозерського району Миколаївської областей, серед яких — 5 першорозрядників і один кандидат в майстри спорту. Організатор і натхненник турніру, фанат шахів Геннадій Бамбура підкреслив, що такий кількісний і якісний склад учасників став для нашого району рекордним. Змагання традиційно проходили за швейцарською системою у 7 турів, 15 хвилин на партію. Переможців визначали у п’яти категоріях. 

Переможцями серед юних учасників стали Олександр Гонтаренко, Дарина Томчак з  Ширяєвого і Діана Калініна (Саврань). Гарні результати гри продемонстрували школярі з Ширяєвого Ігор Кулаковський, Аркадій Нечипорчук, Аліна Томчак, досвідчені шахісти з нашого району Валерій Шевчук (Зеленогірське), Володимир Янковенко (Любашівка), Олександр Буманський (Вишневе).

Нагороди отримали й ветерани Лев Циманович (Криве Озеро), Григорій Онищенко Григорій (Криве Озеро), Віктор Гулєватий (Любашівка).

У загальному заліку  перемогу здобув Костянтин Мунтян (Ширяєве). Друге місце виборов Володимир Михалик (Зеленогірське), третє — Володимир Феньків (Криве Озеро). 

Заслужені нагороди —  грамоти і грошові призи — вручили переможцям головний спеціаліст відділу молоді і спорту РДА Іван Кононєров і організатор турніру Геннадій Бамбура, який, до речі, отримав приз за розв’язання шахової комбінації.   

Організатори турніру висловлюють щиру вдячність спонсорам, які підтримали розвиток шахового спорту в Любашівському районі, забезпечивши призовий фонд.  

На знімку: учасники змагань

Фото автора 

Выпуск: 

Схожі статті