Сядуть за парти у рідній школі

Учні школи, що постраждала від блискавки, першого вересня сядуть за парти в ній. Про це на загальношкільних зборах НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум» заявив Балтський міський голова Сергій Мазур.

На батьківських зборах, окрім очільника міста, були і начальник відділу освіти міської ради Петро Кулик, директор школи Жанна Капкіна, педагогічний колектив та навіть діти. 

– За попередніми даними, стіни школи придатні для реконструкції. Це дає надію на їх відновлення у найкоротші терміни. Але проводиться детальний аналіз стін і, якщо він покаже, що будівля не підлягає реконструкції, то це вже зовсім інша розмова, це великі кошти. На повне відновлення потрібно мінімум 300 мільйонів гривень, - зауважив Сергій Мазур.

Один із варіантів – добудова довгобуду, що свого часу зводився під райвідділ міліції. Як було зазначено, проектна група вже працює над підготовкою документації. Ведуться роботи із розчищення будівлі від наслідків пожежі, робиться все для скорішого початку ремонтних робіт.

Про плани підготовки до нового навчального року розповіла директор школи Жанна Капкіна. За її словами, будуть деякі незручності. Частина класів буде облаштована в одному з приміщень школи-інтернату №2, що навпроти. Частина учнів будуть навчатися у другу зміну. Та тимчасові труднощі в жодному разі не позначаться на якості навчання.

Сергій Мазур також повідомив, що всі бюджетні кошти, які планувалися на благоустрій міста, підуть на ліквідацію наслідків пожежі в школі №3, для придбання всього необхідного, щоб 1 вересня розпочати повноцінний навчальний процес.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті