Місто Татарбунари відсвяткувало свій День народження

Місту Татарбунари 28 серпня виповнився 381 рік, і день народження мешканці міста почали святкувати заздалегідь.  

В міському сквері «Молодіжний» 26 серпня відбулась виставка-ярмарок голубів та декоративних птахів, на яку завітали усі любителі природи та птахів, а на приринковій площі - святковий сільськогосподарський ярмарок. В той же день на міському стадіоні відбулись фінальні матчі футбольного турніру серед дитячих та дорослих команд. 

Сам день народження розпочався вранці Другим щорічним спортивним забігом «З любов’ю до рідного міста», старт та фініш якого пройшов на центральній міській площі біля районного Будинку культури за участі як дорослих, так і малих жителів міста. Переможці серед учасників забігу визначалися залежно від статі та вікової категорії. 

У парку імені Татарбунарського повстання дітлахи брали участь у грі «Місто щасливих дітей» та квест-грі «Місто крізь роки», а у центральному міському парку проходив шахово-шашковий турнір в присутності шахового короля та королеви - на спеціально викладеній шаховій дошці. Безсумнівно, таке доповнення, встановлене Татарбунарською міською радою, посприяло проведенню цікавої захоплюючої гри.

У районному Будинку культури демонстрували мультиплікаційний фільм, а також відзначали громадян та трудові колективи, підприємства, установи, організації, творчі колективи за заслуги перед громадою міста. 

Побажання успішного розвитку і процвітання місту звучали від директора музею бессарабських німців міста Штутгарта, голови Фонду громади бессарабських німців Інго Ізерта, голови Татарбунарської районної ради Віктора Донкоглова, виконуючого обов’язки голови Татарбунарської районної державної адміністрації Володимира Стеценка, депутатів Одеської обласної ради Дмитра Барвіненка та Трифона Антова.

Крім того, останні 15 років напередодні Дня міста у Татарбунарах проводиться конкурс на кращу вулицю та кращий будинок міста. Цього року комісія Татарбунарської міської ради робочий виїзд для визначення переможців конкурсу, звертаючи увагу на загальний вигляд будинків та вулиць, впорядкованість та облаштування територій біля домогосподарств, а також визначаючи рівень системності підтримання господарями порядку біля своїх будинків. 

Члени комісія зазначили, що більшість домогосподарств перебуває в системному впорядкованому стані, і це добре відображається на загальному іміджі міста. А от обрати лише одну кращу вулицю та один кращий будинок було важко. Відтак комісія визначила 10 найбільш впорядкованих будинків та три кращих вулиці, і під час урочистої церемонії відзначення громадян та трудових колективів переможці конкурсу отримали нагороди та цінні подарунки від Татарбунарської міської ради.

Святкова вечірня програма святкування Дні міста складалася з духової музики, концерту, атракціонів, кухні та феєрверку на центральній площі міста.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті