Триває будівництво соціального житла

У рамках обласної комплексної програми «Соціальний захист населення в Одеській області» в Ізмаїлі будують житловий будинок на 17 квартир з індивідуальним газовим опаленням по вул. Покровська, 34. 

«Будівництво стало можливим завдяки співфінансуванню обласного та міського бюджетів. У 2018 році з міського бюджету ми виділили 1,83 млн грн, з обласного бюджету на цей проект було виділено 6,333 млн грн», – повідомив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко. 

Наразі ведуться роботи по улаштуванню кладки зовнішніх і внутрішніх стін другого поверху будівлі з армуванням. У рівні кожного перекриття влаштовуються антисейсмічні пояси. Висота кожного поверху близько чотирьох метрів; кладка стін – з керамічної цегли. Гідроізоляція стін проводиться із застосуванням рідкого скла. На об’єкті постійно працюють екскаватори, автомобілі-самоскиди та інша техніка.

«Спостерігати за тим, як невпинно йдуть роботи на цьому будівельному майданчику, радісно. Звісно, Одеська обласна рада й Ізмаїльська міськрада докладають максимум зусиль, аби роботи не припинялися. Пільгові категорії населення Одеської області повинні відчували захист і піклування влади», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Згідно із графіком, будівництво планується завершити наприкінці 2019 року.

Выпуск: 

Схожі статті