Перші підсумки – успішні

В номері газети “Одеські вісті” від 3 листопада нинішнього року в матеріалі  “По трудной дороге реформ” йшлося про пошук шляхів співпраці Білгород-Дністровської районної організації ветеранів з місцевими органами влади в умовах впровадження адміністративної та медичної реформ. Незважаючи на проблеми, які виникають в процесі впровадження нового, ветерани ставляться до труднощів із розумінням. Йде пошук нових форм і можливостей для співпраці з органами влади новостворених територіальних громад, оптимізується структура Організації ветеранів району за рахунок створення нових підрозділів тощо.  

14 листопада ц.р. відбувся пленум Білгород-Дністровської районної організації ветеранів з порядком денним: «Про підсумки співпраці районних органів влади, органів місцевого самоврядування та районної організації ветеранів у напрямках підвищення життєвого рівня громадян старших поколінь за десять місяців 2018 року та завданнях щодо його покращення».

В роботі пленуму взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, заступник голови районної ради Валентина Орлова, заступник голови районної державної адміністрації Наталя Гречановська, керівники структурних підрозділів районних органів влади. 

Обговорення доповіді голови районної ради ветеранів Павла Ластовецького було всебічним та змістовним. На пленумі нагороджено «Подяками»  12 керівників підприємств та фермерів - за розуміння і підтримку в добрих справах районної ветеранської організації, надання спонсорської допомоги при вирішенні проблем соціального захисту ветеранів і пенсіонерів Білгород-Дністровського району. З нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана України нагороджено: першого заступника голови районної ради ветеранів Миколу Адирова, голову комісії по роботі з ветеранами праці та дітьми війни Федора Дюльгера - за багаторічну плідну працю щодо розвитку ветеранського та волонтерського руху в районі; п’ятьох голів первинних ветеранських організацій – за особистий внесок у патріотичне виховання молоді. А п’ятьох ветеранів було нагороджено відзнакою Президента України - ювілейною медаллю «70 років Перемоги над нацизмом». А ще багатьом ветеранам надано матеріальну допомогу.

Пленум пройшов на хорошому рівні, його учасники  виявили єдність та бажання зберегти районну організацію ветеранів. Проте, голови рад ветеранських організацій, діючих в межах Старокозацької і Мологівської ОТГ, та їх очільники налаштовуються на вихід з складу районної організації ветеранів та створення своїх ветеранських організацій ОТГ з юридичним статусом. По важливим питанням готуються звернення до керівників району і ОТГ стосовно вирішення нагальних проблем ветеранів війни та праці.

Як бачимо, процеси реформування та налагодження співпраці в районі йдуть добре. Загальний настрій на розбудову району – робочий і, головне, позитивний!           

Юрій Тасимов, Олександр Кумайгородський

Выпуск: 

Схожі статті