Осяяні незабутніми враженнями

У Новорічні свята панує добра магія і казка. Це час подарунків, сюрпризів та веселощів. Нетерпляче очікують їх діти і зустрічають з надзвичайним захопленням. А забезпечують малятам святковий настрій та враження здебільшого турботливі меценати. 

Варто зазначити, що генеральною репетицією Новорічних та Різдвяних  свят є День Святого Миколая – одне з найяскравіших та найтепліших радощів дитинства. Й 19 грудня у Свято-Покровському храмі с. Ясенове Друге уже втринадцяте обдаровували дітей «миколайчиками» та надавали їм фінансову підтримку члени БФ «Рідний край». Майже 50 діточок — дітей-інвалідів, сиріток, вихованців Недільної церковної школи та дітей з малозабезпечених родин — ощасливили меценати і благодійники: керівник БФ «Рідний край» Валерій Устянський, депутати обради Анатолій Артеменко і Руслан Табунщик, голова райради Сергій Паровик, Ясенівський сільський голова Олена Дроздовська, уродженець села Микола Пожар та багато інших небайдужих жителів цієї благодатної місцини. 

Божественну літургію на честь Миколая Чудотворця  провів настоятель храму отець Роман. Присутні молилися за мир в Україні, щастя і здоров’я дітей і всього народу. Традиційні вітання дарували прихожанам і гостям вихованці Недільної школи. 

У дитсадку «Казка» смт Любашівка відбулося урочисте відкриття ще однієї дитячої групи. Тож 17 малюків вперше у житті долучилися до феєрії новоріччя. 

А 15 вихованцям Нової української школи НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» с. Гвоздавка Друга за сприяння депутата обласної ради Анатолія Артеменка поталанило потрапити до Одеського національного академічного театру опери і балету на спектакль «Чудеса Святого Миколая». Діти отримали від його перегляду незабутні враження. 

Оця казковість й підносить дітвору над плином повсякденності, наповнюючи їхнє дитинство ароматами ялинки й мандаринів, довгоочікуваними подарунками та сюрпризами. 

На знімку: свято у сільському храмі

 

Выпуск: 

Схожі статті