З ювілеєм, колего!

7 січня відомому письменнику і журналісту, лауреату багатьох престижних літературних премій, дипломату, заслуженому журналісту України, члену Національної Спілки письменників України та Болгарії, вченому Івану Георгійовичу Нєнову виповнилося 75 років. Дванадцять років він був головним редактором газети «Одеські вісті» - друкованого органу Одеської облради. На цій відповідальній посаді по-особливому проявилися його творчий і організаторський талант, вміння згуртувати людей на добрі справи, йти у ногу з часом.

В «Одеських вістях» за 22 грудня минулого року було опубліковано великий матеріал про великий і неординарний  життєвий і творчий шлях ювіляра, який  отримав широкі відгуки читачів. Іван Георгійович, відповідаючи на запитання журналіста про те, чи вважає він себе щасливою людиною, відповів, що щастя – це щось таке, чого немає, те, чого довіку маєш прагнути. А ще ювіляр сказав, що цінує кожну зі сторінок свого яскравого та розмаїтого життя.

Вельмишановний Іване Георгійовичу! Колектив редакції «Одеських вістей» щиро вітає Вас, воістину Людину з великої літери, з ювілеєм! Нехай ще довго триває Ваш, призначений Вам Господом Богом, життєвий шлях, і втіляться у добрі справи всі Ваші плани.

Здоров’я Вам, натхнення і, все ж таки, - щастя!

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті