Територія щастя

Минулий рік виявився дуже продуктивним і пам’ятним для колективу Новопетрівської загальноосвітньої школи. Спочатку учнівська команда «Краяни» взяла участь у проекті Віталія Кличка «Школа без відходів» і перемогла. Кілька днів діти разом зі своїм наставником Наталією Маспановою перебували в Києві, де брали участь в різних тренінгах екологічного спрямування. Потім школярі проводили аналогічні навчання серед своїх однолітків та односельців. Результатом такої діяльності стало не лише здобуття нових знань щодо сортування й утилізації сміття, а й цілком конкретний приз – сучасний компостер. Його «Краяни» вирішили передати для використання місцевому комунальному підприємству.

Кінець 2018 року запам’ятається учням та педколективу школи початком будівництва справжнього казкового містечка. Воно споруджується безпосередньо на території Новопетрівської школи. Це спортивно-розважальне містечко «зростає» біля школи завдяки ініціативі та сприянню голови Великомихайлівської районної ради Катерини Лаптієнко. Будується воно за рахунок державного бюджету. Різнобарвні башточки, будиночки, гірки, дитячий фітнес-центр під відкритим небом стануть не лише справжньою окрасою Новопетрівки, а й предметом гордості місцевих жителів за своє славне село. Дехто вже порівнює це казкове містечко з відомим «Діснейлендом» в мініатюрі. Тож діти і дорослі з нетерпінням чекають на його відкриття. А нещодавно школа отримала новенькі ноутбуки та мультимедійний комплекс для кабінету історії. Вся техніка закуплена за рахунок державного бюджету.

– Планів та ідей в нас ще дуже багато! – зауважила Катерина Лаптієнко. – Будемо робити навіть неможливе, щоб і надалі творити територію щастя для дітвори всього району. Адже це і є наше призначення! 

На знімку: вчителі Новопетрівської школи з новою технікою

Выпуск: 

Схожі статті