Світ дитячої мрії

Чарівну різдвяну подорож разом з юними художниками в міській художній галереї Свято-Архангельського жіночого монастиря запропонували і проводять організатори виставки дитячої творчості - обласна Рада Миру та Одеська єпархія. Гостей та учасників церемонії нагородження своїм співом зустріли юні бандуристки, учениці музичної школи-інтернату ім. Столярського  Софія Дорошева та Віра Посуховська, народний хор недільної школи Спасо-Преображенського собору.

Під час відкриття виставки відбулося нагородження переможців 23 міжнародного конкурсу «Різдвяна зірка», в якому взяли участь  більше, ніж дві тисячі юних художників з України, Франції, Італії, Польщі та США віком від  шести до шістнадцяти років. 

Конкурс, який має на меті підтримку талановитих дітей і  створення умов для їх інтелектуального розвитку, проходить в Одесі вже більш, ніж двадцять років.

 Погляду відвідувачів  відкрився дивовижний за своєю безпосередністю, фантазією та оригінальністю світ. На своїх малюнках юні художники зобразили  різдвяні сюжети,  красу православних храмів, розмаїтість зимової природи. 

  В експозицію увійшли роботи, виконані з різних матеріалів за допомогою оригінальних технік - акварелі, гуаші, графіки. Тут же були представлені ляльки, вітражі, глиняні іграшки. Сама ж експозиція виставки вміщує твори, визначені авторитетним журі на чолі з головою-членом Національної спілки художників України, почесним працівником культури Галиною Лекарєвою-Нікітіною. Виставка триватиме до 26 лютого.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті