23.01.2019

Приглашаем на бенефис Галины Невары

27 января  в одесской  филармонии состоится юбилейный торжественный вечер-бенефис певицы Галины Невары «Песни моей любви». 

 

Устоит ли школа Столярского?

Как мы уже сообщали, Одесский окружной суд рассмотрел иск Главного управления ГСЧС Украины в Одесской области к Одесской специализированной школе-интернату им. П.С.Столярского.

Триває будівництво соціального житла в Ізмаїлі

У рамках обласної комплексної програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення в Одеській області» в Ізмаїлі триває будівництво житлового будинку на 17 квартир

Куда нести ненужный пластик?

Сеть химчисток КИМС презентовала экопроект по сбору полиэтиленовых пакетов. 

Твое-мое для самых маленьких

Детские песочницы - целый мир, со своими историями войны за красивую лопатку, сотрудничеством при строительстве песочных замков и...

«Євробляхи» - пільги закінчаться в травні

Кабмін  вніс ясність у питання про «євробляхи», яке неодноразово розігрівало соціальний градус у суспільстві ще восени минулого року.

Світ дитячої мрії

Чарівну різдвяну подорож разом з юними художниками в міській художній галереї Свято-Архангельського жіночого монастиря запропонували і проводять організатори виставки дитячої творчості - обласн

Вчителі Одещини навчаться мові жестів

В Одеській області впроваджено освітній курс для вчителів «Основи української жестової мови».

В Ізмаїлі - «Молодь в дії»

У центрі українського Придунав’я відбулися міжнародні матчеві зустрічі проекту «Молодь в дії» в рамках Програми транскордонного співробітництва Україна-Молдова.

В Одессе появится новый спорткомплекс

Городские власти Одессы делают все возможное для того, чтобы спортсмены  стабильно показывали высокие результаты.

Непогано зіграли і гарно відпочили

10-11 січня 2019 року фізкультурно-оздоровчий комплекс «Старт» міста Новояворівськ, що на Львівщині, приймав VIII Всеукраїнський турнір з футзалу «Різдвяні зустрічі» серед дівчат 2003-2

Службу Омбудсмена – в регіони

У 2014 році Україна обрала європейський курс розвитку, і вкотре  ми заявили про свої амбіції стати частиною спільного європейського дому і північноатлантичного блоку безпеки.

Одещина відзначила 100-річчя Акту Злуки

З нагоди 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Одесі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Ім’я, що гідне вшанування

Глава Кодымской РГА Геннадий Гла­день­кий инициировал присвоение звания местного поэта Петра Наду­тика одной из улиц родного города.

Надбання патріотів

Постаті Української державності

Сторінки