Освіта – через Інтернет

Мережа дистанційної освіти «Вчитель+» набуває популярності — до неї з початку 2019 року приєдналися вже тридцять шкіл регіону. Напередодні, зокрема, пряму трансляцію уроку з математики провели і для учнів 7-8 класів навчально-виховного комплексу села Першотравневе Лиманського району. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Наразі всі уроки транслюються з центру дистанційної освіти Рішельєвського ліцею, тож ми запрошуємо освітні заклади регіону долучатися до проекту «Вчитель+», який наприкінці минулого року презентував голова Одеської ОДА Максим Степанов. Це можливість для всіх школярів, незалежно від місця проживання, отримувати якісні знання», — підкреслив директор департаменту освіти і науки Одеської облдержадмі­    ністрації Олександр Лончак. 

Зазначимо, «Вчитель+» дозволяє забезпечити найкращими вчителями сільські школи. Приміром, учні Першотравневого НВК самостійно зайшли на сайт проекту, а після уроку кожен з них мав змогу пройти тести, аби перевірити власні знання. 

Мережа дистанційної освіти покликана вирішити проблемне питання кадрового дефіциту в регіоні, адже наразі у школах не вистачає понад 600 педагогів переважно природничо-математичних дисциплін. 

Минулого року задля реалізації цього проекту було закуплено обладнання для 100 сучасних кабінетів дистанційної освіти загальною вартістю 30 мільйонів гривень. Кожен з кабінетів оснащено інтерактивною панеллю, проектором і комп’ютерами з підключенням до мережі швидкісного Інтернету.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті