Дякують і вітають

До нашої редакції надійшов лист із села Сербка Лиман­ського району. У ньому –  вдячність тамтешньому сільському голові Павлові Петльосі. Він, пишуть селяни, робить все можливе, щоб мешканці Сербки мали гарне життя та пишалися своєю маленькою батьківщиною. За їх зізнанням, важко перелічити ті досягнення, які з’явились за пару років керівництва Павла Петльохи. До того, як він кілька років тому очолив сільську раду, жителі й припустити не могли, що всі місцеві вулиці будуть освітлені, дороги – відремонтовані, і що асфальт з’явиться навіть на тих вулицях, де його ніколи й не було.

«Велика заслуга Павла Пет­ровича в тому, що він згуртував навколо себе прекрасну команду молодих, ініціативних та енергійних людей. Вони завжди поряд, завжди підтримають і допоможуть», – говорить­ся у листі.

Вісімнадцятого лютого Павло Петльоха відзначив своє тридцятиріччя, і жителі Сербки щиро вітають його з цим ювілеєм. Селяни бажають своєму голові міцного здоров’я, успіхів в його справах, великого терпіння та мудрості. 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті