Марія Шевчук

Татьяна Милимко: «Если ты что-то хочешь – вряд ли тебе может что-то помешать».

Журналистам часто приходится брать интервью у разных людей, а вот в роли гостей прямых эфиров и героев публикаций они выступают куда реже.

Діти за здоровий спосіб життя

З 27 до 29 травня в Одесі відбувся XV обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».  Захід проводять щорічно, і щороку все більше школярів отримують можли

Світ сповнений загроз

Нещодавно долучилася до спільного чату нашого будинку у «Вайбері».

Побачити «Вулкан»

Нещодавно в український прокат вийшов «Вулкан» Романа Бондарчука – один з найбільш гучних вітчизняних фільмів минулого року.

З поганими дорогами, новими школами та надіями на краще. Чим живе Маразліївська ОТГ

У Маразліївській об’єднаній територіальній громаді я вперше побувала в березні 2017 року. Тоді мене прикро вразили погані дороги.

Громадам – землю, людям – гроші

Органи місцевого самоврядування мають безпосередній інтерес в тому, щоб контролювати доходи від земельних наділів та давати місцевим жителям користуватися ними на законних підставах.  Однак

ТЕМА ДНЯ: БУДЬМО ОБЕРЕЖНИМИ. Морська безпека – спільна справа

«Місто-герой», «перлина біля Чорного моря», «Південна Пальміра».

ТЕМА ДНЯ: БУДЬМО ОБЕРЕЖНИМИ. Як захиститися від інформаційних загроз?

В Одесі за підтримки Європейського Союзу відбувся тренінг для журналістів під назвою «Кібербезпека особиста та редакційна: реальність загроз та практики захисту».

Одеса святкувала звільнення

10 квітня в Одесі відзначили 75-ту річ­ницю з Дня визволення міста від ні­мецько-фашистських загарбників та їхніх сателітів.

Всеукраїнська естафета Пам’яті: від Біляївки до Овідіополя

Після героїчного визволення Одеси лишалося ще багато наших територій, які були підконтрольні ворожим військам.

В Одессу зашла новая европейская компания

Сферы бизнеса в Одессе и области, казалось бы, уже давно и прочно разделены между разными компаниями.

У майбутнє – на велосипеді

Серед справ, які планую на цю весну - навчитися, нарешті, їздити на велосипеді. Вперше  мала справу з «двоколісним другом» років у 12.

Нащадків сповістили про нагороди

В Біляївському районі, де за перемогу над фашистами віддали життя більше ніж 6 тисяч його мешканців традиційно з неабиякою повагою ставляться до пам’ятних дат

На підступах до Одеси

Звільнення Комінтернівського (нині - Лиманського) району від фашистських загарбників, було, по суті, вступом визволення Одеси.

Как отмечали Юморину?

«Что  ты сделал для появления в городе миллионного жителя?..» Под таким лозунгом прошла первая Юморина, организованная в 1973 году одесскими КВН-щиками.

Сторінки