Марія Шевчук

Розвивайтесь й школярів не цурайтесь

Серед деяких представників старшого покоління поширений стереотип, що молодь нічого не хоче робити й на неї не варто сподіватися в майбутньому.

До історичної річниці

Викладача Одеського морського університету, доктора історичних наук Миколу Михайлуцу наші читачі неодноразово бачили на сторінках газети «Од

В гості до Лодзі

Приблизно два місяці тому муніципалітет польської Лодзі передав Одесі скульптуру пінгвінчика Пік Пока, героя відомого мультфільму.

Неконфіденційна інформація

Закінчилось літо, сонечко сховалось за хмари, в Україні почався осінній призов.

Легенда жива

Какое слово из трех букв было самым популярным на стенах в середине девяностых?

Фатальні кулі

Днями село Августівка Біляївського району сколихнула страшна трагедія.

Чи варте того НАТО?

Тиждень тому я повернулася з Брюсселю. За місяць до того мені пощастило стати переможницею конкурсу журналістських робіт з тематики НАТО.

У пошуках комунікації

Семінари з підвищення кваліфікації, що проводяться для керівників органів публічної влади в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ п

Три райони – громада одна

Маяківська ОТГ є унікальною. Вона об’єднала три села з різних районів, які межують між собою.

Від пляжів і до фестивалів

Люди на завжди довгоочікувану свою відпустку покладають чимало надій. Хтось увесь рік накопичує гроші, щоб поїхати раз на рік до моря.

Чом люд робочий вабить тінь?

Понад 20 % працездатного населення Одеської області займається своєю діяльністю нелегально.

З Днем народження, країно!

Я з’явилась на світ вже після того, як наша держава здобула Незалежність. Була українкою як за походженням, так і за громадянством.

Яськівська громада: було б бажання, будуть й перспективи

Яськівська сільська об’єднана територіальна громада була створена в квітні 2017 року. За перспективним планом, вона не мала жодних перспектив для розвитку.

Стадіон на мільйон

Які асоціації викликають у вас слова «сільський стадіон»? Жителі міст, напевно, подумають про невеличке поле, де у вільний від випасу худоби час дітлахи ганяють в м’яча. 

Гектар під сонцем

Одеська область вважається одним із найсприятливіших регіонів України для  отримання електроенергії альтернативним шляхом.

Сторінки