Марія Шевчук

Неконфіденційна інформація

Закінчилось літо, сонечко сховалось за хмари, в Україні почався осінній призов.

Легенда жива

Какое слово из трех букв было самым популярным на стенах в середине девяностых?

Фатальні кулі

Днями село Августівка Біляївського району сколихнула страшна трагедія.

Чи варте того НАТО?

Тиждень тому я повернулася з Брюсселю. За місяць до того мені пощастило стати переможницею конкурсу журналістських робіт з тематики НАТО.

У пошуках комунікації

Семінари з підвищення кваліфікації, що проводяться для керівників органів публічної влади в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ п

Три райони – громада одна

Маяківська ОТГ є унікальною. Вона об’єднала три села з різних районів, які межують між собою.

Від пляжів і до фестивалів

Люди на завжди довгоочікувану свою відпустку покладають чимало надій. Хтось увесь рік накопичує гроші, щоб поїхати раз на рік до моря.

Чом люд робочий вабить тінь?

Понад 20 % працездатного населення Одеської області займається своєю діяльністю нелегально.

З Днем народження, країно!

Я з’явилась на світ вже після того, як наша держава здобула Незалежність. Була українкою як за походженням, так і за громадянством.

Яськівська громада: було б бажання, будуть й перспективи

Яськівська сільська об’єднана територіальна громада була створена в квітні 2017 року. За перспективним планом, вона не мала жодних перспектив для розвитку.

Стадіон на мільйон

Які асоціації викликають у вас слова «сільський стадіон»? Жителі міст, напевно, подумають про невеличке поле, де у вільний від випасу худоби час дітлахи ганяють в м’яча. 

Гектар під сонцем

Одеська область вважається одним із найсприятливіших регіонів України для  отримання електроенергії альтернативним шляхом.

Відновлення без кордонів

Минулого року європейська програма Endangered Landscapes Programme (Ландшафти, що охороняються) виділила грант для «Rewilding Europe» та місцевих партнерів на серйозні відновлювальні ро

Програють лише ліниві

Минулого тижня в Одеській облдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань впровадження грантового проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Із Китаю з любов’ю

Днями в Одесі був зафіксований новий національний рекорд України. Щоправда, цього разу руку до його встановлення доклали китайські фахівці.

Сторінки