Ярмарок до дня народження

2 березня о 12-ій, на площі перед будівлею ОДА (проспект Шевченка, 4) урочисто відкривається ярмарок «Скарби Одещини», присвячений 87-ій річниці Одеської області. 

Ярмарок «Скарби Оде­щини» цьогоріч проходить вдруге. На основній локації розташовані павільйони 26 районів, стилізовані під «подвір’я». Кожен господар представляє звичаї, костюми, страви, творчість і товаровиробників свого району. Для відвідувачів на сцені виступають музичні гурти.

На території ярмарку розташована зона розваг для дітей із конкурсами, майстер-класами та аніматорами, стрілецький тир, виставка-продаж handmade товарів. Також прогводяться майстер-класи з приготування національних страв, які гості зможуть скуштувати безкоштовно. На фуд-корті     поруч одеські ресторатори пропонують для продажу власне меню, а товаровиробники — сільськогосподарську продукцію. 

Територія поділена на декілька функціональних зон: павільйони 26 районів, фуд-корт, ринкова площа, майстер-класи і виставка-продаж народних умільців, розважальні зони для дітей і дорослих.

Ярмарок триватиме до 18-ї години.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті