Трудились безкоштовно і завзято

Жителі села Онилове самотужки відремонтували найпроблемніший відрізок шляху, що веде до сусіднього населеного пункту Перехрестове. Він був у жахливому стані, а коли після зими дорогою стало взагалі неможливо їздити, селянам урвався терпець, і вони вирішили відновити дорогу самотужки. 

За один день люди зробили те, що роками не могли зробити дорожні служби. До речі, це єдиний шлях, що з’єднує Онилове з районним центром, тож рух транспорту доволі насичений. І якщо у суху погоду цією дорогою ще можна було хоч якось проїхати, то у негоду – просто ніяк, бо поверхневі води перетворювали її у суцільне бездоріжжя. 

За словами Онилівського сільського голови Сергія Барабаша, йому не залишалося нічого іншого, як звернутися до своїх односельців із закликом допомогти відремонтувати  дорогу. На щастя, односельці з розумінням поставились до прохання очільника громади і вийшли на своєрідну толоку. Всі трудилися безкоштовно і завзято. До дорослих чоловіків долучилася і сільська молодь. Загалом у цих роботах взяли участь 35 жителів громади. Одні били молотом бут, який возили із колишньої ферми, інші засипали ним величезні колії та вибоїни. 

Значну допомогу у цій справі надали місцеві фермери Олександр Подмазко, Володимир Гуркуш,  Юрій Барабаш, які власним транспортом возили уламки цегли, бетон, камінь. А Володимир Байраченко власним екскаватором вантажив те все на машини. Долучився до гарної справи у ролі спонсора і директор СФГ „Роксолана” Микола Чеховський, який виділив на кожен транспортний засіб по 20 літрів дизпалива. А  підприємець Степан Хакі подбав про обід  для всіх учасників своєрідної толоки. 

Сільський голова щиро дякує всім, хто долучився до спільної справи: благодійникам за наданий транспорт і дизпаливо, а громаді – за підтримку. 

На знімку: Жителі села під час ремонту дороги

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті