ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Ольга Азарова

Засновник і президент «Клуба Успішних Жінок України», засновник Бізнес-школи для дітей і підлітків «MINIBOSS BUSINESS SCHOOL»

Яка роль жінки, на ваш погляд,  у сучасному суспільстві?

Любов – це і є жінка! Наша чиста душа – і є наша внутрішня сила. Тільки жінці притаманне бажання обійняти цей світ і зробити його у сто крат кращим. Жінка – це берегиня, яка випромінює любов і сердечність та може зігріти сяйвом очей і теплом рук. До цього джерела тягнуться такі ж світлі люди. Любов примножується, а творчості і добрих справ стає все більше. Це дарує щастя і тим, хто поруч, і тим, до кого долетіли ці іскри щедрої любові. 

Упевнена, що кожна жінка живе з потуж­ним джерелом любові у душі, і хочу, щоб це джерело було невичерпним.

Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

Усе, чим я займаюся у своєму житті, бізнесі - сповнене любов'ю і азартом. Я знаю, що будь-яке наше діло стане успішним, якщо вкладати у нього кожен день себе і свій потенціал. Жити на повну силу, надихати людей і гармонійно розвиватися, творити і ділитися створеним - це і є основною ідеєю мого життя. Це моє природне бажання! Скільки себе пам'ятаю, я завжди об'єднувала людей навколо цікавих нових ідей, завжди хотіла, щоб життя ставало кращим! І як же це зробити?

Я шукала і знайшла: усе починається з дитинства, з великої батьківської любові, особливо материнської. Моя улюблена справа це – MINIBOSS  BUSINESS SCHOOL і Клуб Успішних Жінок України.

Бізнес-освіта для дітей, де ми стали родоначальниками – унікальна  освітня система. У ній реалізується ідея виховання самостійної і відповідальної за власне життя особистості. Атмосфера творчості і реалізації власних бізнес-проектів для дітей з шести років. У ній знімаються бар'єри недовіри і обмежень до власних сил, народжується впевненість у собі і любов до творення. 

Стати щасливим і успішним хоче будь-яка людина, а студенти Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL втілюють це в реальному житті.

Понад 25 філій, у 17 країнах світу - і це тільки початок! Спільнота креативних і енергійних бізнесменів, які оцінили ідею інвестування в своїх спадкоємців і їх друзів, це коштовна інвестиція в майбутнє. Я щаслива вчитися сама і ділитися своїми відкриттями з такими ж ентузіастами.

А улюблене співтовариство прекрасних і успішних жінок України?

Я почала цим займатися 12 років тому, тоді багато хто не вірив в успіх цієї громадської організації. І дарма! Наші жінки – це невичерпне джерело любові і енергії, їм під силу проект будь-якої складності, і при цьому вони залишаються ніжними і чарівними, щедрими і красивими. За ці роки наш клуб став платформою для об›єднання тисяч жінок у вирішенні гуманітарних та бізнес проектів, це потужний нетворкінг і освітній майданчик, це обмін думками і підтримка юних бізнес-леді. Жінки, об'єднавшись, можуть все!

Переконана - душа покликана трудиться, а душа, сповнена любові, ще й творити!

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті