ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Тетяна Безверхнюк

Розробник, керівник і координатор проектів регіонального розвитку в Одеській області у сфері туризму; доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри проектного менеджменту Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. 

Як Ви вважаєте,  яка роль жінки у суспільстві?

Усе у нашому світі починається з посмішки жінки, зароджується завдяки жіно­чій любові, роз­ви­вається на потенціалі жіно­чої енергії та успішно працює через жіночу силу. Адже жінка – це почуття, емоції та інтуїція, і саме в цьому унікальність її ролі як духовного джерела світу. Жінка – це, насамперед, – Мама,  з її щирим коханням без претензій та умовностей. Жінка – це особистість, яка володіє найсильнішою енергетикою творця – якщо жінка чогось хоче, вона завжди отримає! Не конкуруючи з чоловіками, а через синергію власних унікальних якостей досягне найкращих результатів, створюючи/підтримуючи суспільні цінності. Жінка – це краса, яка забарвлює життя яскравими кольорами кохання, надії, віри. Призначення жінки – дарувати життя, і не важливо, це дитина, бізнес-проект чи кулінарний шедевр. Кохання – це унікальна властивість жінки, і завдяки цьому вона не вразлива.  Жінка – це не роль! Жінка – це життя в любові, і в цьому наша «жіноча логіка»!  

Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

Є багато думок про те, що жінка має бути особою різнобічною, скрізь встигати: у всьому і завжди. Моя життєва позиція – у кожній ситуації розставляти пріоритети, та перший, за будь яких умов, я Мама. Оскільки природа обдарувала мене певними унікальними властивостями та сильною енергетикою, я постійно розвиваюсь як особистість та відкрита для усього нового. Кажуть, що та людина щаслива, яка з радістю йде на роботу, а з роботи поспішає додому. Це про мене. На роботі я відчуваю себе повноцінною особистістю – кожного дня я у творчому процесі: розробляю та реалізую проекти розвитку регіонів нашої України. Власна причетність до тих позитивних змін, що відбуваються навколо мене,  спонукає бути ще більш професійною. Пишаюсь своїми колегами – талановитими, освіченими, відданими своїй справі – викладачами кафедри проектного менеджменту. Це справжня команда! Я вдячна нашим студентам та випускникам, які своїми успіхами додають нам упевненості та надії. Я кожного дня поспішаю додому – там моє щастя та кохання! Вважаю себе щасливою жінкою та особистістю, яка живе в любові! 

А крім того... я ще граю на піаніно і навчаю цьому свого улюбленого онука.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті