ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Тетяна Жарська

Голова Великомихайлівської ОТГ

Яка роль жінки, на ваш погляд,  у сучасному суспільстві?

У кожної людини своя роль у сус­піль­стві. Але, на мою думку, при всіх рівних можливостях з чоловіками у досягненні будь-яких «вершин», у жінки (хай не ображаються чоловіки) все-рівно роль і відповідальність більша. Жінка само реалізовується і паралельно народжує дітей, забезпечує затишок, гарні взаємовідносини у сім’ї. І все це необхідно поєднувати і забезпечувати хоч би яких успіхів жінка на досягла в кар’єрі, політичній, чи громадській діяльності.

Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

Я не знаю ким визначена моя роль у суспільстві. Але така у мене доля, що я розпочала свою трудову діяльність у 21 рік після інституту директором школи, а сьогодні я – голова об’єднаної громади. Усвідомлюю, що це висока довіра громади, людей, які очікують від керівника професійних управлінських рішень у будь-яких питаннях починаючи від порядку у громаді і до злагоджених дій усіх сегментів процесу місцевого самоврядування. Але завдяки злагод­женій роботі та відповідальності усієї нашої команди, патріотизму та відданості громадян державні реформи успішно реалізовуються і в нашій громаді, а якість життя людей помітно покращується.

Є й інші пріоритети, не менш важливі як службова відповідальність. Я – дружина, мама, бабуся, невістка. У нас з чоловіком  на двох 5 доньок, 6 онуків. Ми дуже радіємо коли збираються усі разом. Святковий стіл готую сама. 

А крім того... я ще печу найсмачніший мій фірмовий торт «Наполеон». 

Приїздіть у Велику Михайлівку – обов’яз­ково пригощу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті