Сучасні медичні послуги отримала сільська глибинка

На Савранщині відкрили амбулаторію європейського зразка. Це друга така новобудова на Одещині. Вона обслуговуватиме майже 3 тисячі мешканців сіл Бакша, Йосипівка, Гетьманівка, Капустянка, Дубки та Білоусівка. Лікувально-діагностичну  та профілактичну роботу, окрім сімейного лікаря, здійснюватимуть 9 працівників, серед яких старші і молодші медсестри. 

В амбулаторії створено комфортні умови для зручного та затишного перебування пацієнтів. Виконано ремонтні роботи, закуплено меблі, холодильник та медичне обладнання європейського зразка. Кошти на будівництво виділено з державного та місцевих бюджетів. Тут проводитиметься безкоштовний забір крові на цукор, працюватиме денний стаціонар, де пацієнти матимуть можливість отримувати безкоштовні маніпуляційні процедури,  надаватиметься невідкладна допомога пацієнтам з хронічними захворюваннями. 

Також медустанові передбачено житло для сімейного лікаря. Тож вона працюватиме цілодобово.

— Це приклад нової медицини, яку ми впроваджуємо скрізь у невеличких селах і містах нашого регіону. Такі можливості відкрили для громад реформи сільської медицини та децентралізації. Впевнений, що сімейному лікарю буде приємно працювати в такій чудовій амбулаторії, а люди отримуватимуть якісні медичні послуги. Плануємо в приміщенні відкрити ще аптечний пункт, в якому будуть необхідні для населення ліки, — підкреслив під час урочистого відкриття закладу голова ОДА Максим Степанов.

В новій амбулаторії працюватиме молодий лікар Анд­рій Буманський, який в серпні закінчує інтернатуру. Днями медик отримав в подарунок від керівника області вели­кий плазмовий телевізор.

На знімку: відкриття амбулаторії у Бакші

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті