Велике весняне прибирання

У Біляївці нещодавно відбулося велике весняне прибирання. Разом з працівниками установ і організацій, жителями міста участь у біляївській толоці взяли й держслужбовці райдержадміністрації. Крім прилеглої до установи території навели лад у міському парку Перемоги, повапнували дерева, організували вивезення сміття. 

Розпорядженням голови РДА Василя Самокиша квітень-травень оголошено в районі двомісячником прибирання і благоустрою територій населених пунктів Біляївщини в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Третю суботу квітня оголошено днем благоустрою.

Затверджено склад районного штабу з організації двомісячника та акції «За чисте довкілля», дня благоустрою. Такі ж штаби створюються і при виконкомах усіх місцевих рад.

Ставиться завдання упорядкувати та привести у належний стан прибудинкові території, парки, дитячі та спортивні майданчики, місця для вигулу домашніх тварин, вулиці, дороги і зупинки громадського транспорту, а також очистити від сміття береги водойм у селах. Особлива увага – впорядкуванню  кладовищ, братських могил та місць почесних поховань.  

Закуповуються і готуються до висадки саджанці дерев та кущів для  ремонту  парків та алей, а також закладання нових. У планах - ліквідувати всі стихійні звалища, як в межах населених пунктів, так і поза ними.

Прес-служба апарату Біляївської РДА

Выпуск: 

Схожі статті