Субсидії призначатимуться на місці

На першому поверсі будівлі селищної ради повним ходом тривають ремонтні роботи – готується просторе приміщення для спеціалістів відділу соціальних допомог. До цього тут розташовувався офіс комунального підприємства, який зараз переселили на іншу, більш зручну і простору, територію.

Окрім відділу соціальних допомог у відремонтованій будівлі також будуть кабінети для державного реєстратора, паспортиста і керівника відділу охорони здоров’я, якому підпорядкують місцеву лікарняну амбулаторію. На даний час є всі потрібні спеціалісти, вакантною поки що залишається посада начальника даного відділу. 

– Окрім керівника підрозділу соціального захисту населення нам треба буде ще й бухгалтер, щоб на місці нараховувати субсидії жителям громади, – сказав Геннадій Топольницький. –  Зараз двоє спеціалістів приймають усі необхідні документи, формують справи і щоп’ятниці везуть до районного управління соцзахисту. Зазвичай наші люди не їздять до райцентру за призначенням субсидій, але буває, що якоїсь довідки не вистачає, і їм доводиться самостійно звертатися до УСЗН або чекати наступної п’ятниці. Щоб жителі громади могли оперативніше вирішувати подібні проблеми, ми хочемо створити умови, аби всі соціальні послуги можна було отримати на місці.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті