Для здорового способу життя

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». 

Цей захід проводиться щороку, тож усе більше дітей шкільного віку мають змогу долучитися до популяризації та пропаганди здорового способу життя. Фестиваль пройшов за чітко визначеною програмою. Спочатку відбувся конкурс літературно-музичних спортивних міні-композицій. Потім – конкурс соціальної реклами або презентація роботи команди і наостанок – конкурс плакатів чи художніх творчих робіт.

Цього року у фестивалі взяли участь усього чотири команди із закладів загальної середньої освіти: Йосипівського НВК під назвою «Спортактив», Перехрестівського НВК – «Гармонія», Оленівського НВК – «Титани» та Карабанівського ЗНЗ – «Старт». За підсумками конкурсу журі визначило переможців. Так, перше місце посіли учасники із села Перехрестове, друге – з Карабанового, третє – з Йосипівки і четверте – з Оленівки.   Зрештою, неважливо, хто яке місце посів у конкурсі. Діти поспілкувалися між собою, побачили можливості команд-конкурентів та продемонстрували власне бачення здорового способу життя. А це дає надію, що здобуті навички вони нестимуть у свої будні, і краще знатимуть, як берегти здоров’я.

На знімку: команда Карабанівської школи

 

Выпуск: 

Схожі статті