Ситно, смачно і корисно

У Немирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів школярів годують за рецептами переможця шоу «Майстер Шеф» Євгена Клопотенка. Цей навчальний заклад став першим на Балтщині, де запроваджено експериментальний проект «Здорове харчування». 

Варто зазначити, що молодий шеф-кухар Євген Клопотенко одним з перших в Україні запропонував годувати дітей на ті ж самі гроші, але смачно, корисно і так, щоб їжа надихала краще вчитися. Він розробив громадський проект зі створення сучасного рецептурного збірника страв для шкільних навчальних закладів і представив його на конкурс проектів КМДА.

На шкільні їдальні повар «гострить» зуба від тих пір, як сам був школярем, і тепер погрожує перетворити шкільне їдло на цілком пристойну їжу. Тож нині на перше немирівським школярам запропонували суп з овочів, на друге — картоплю з куркумою, курячі нагетси і салат з моркви, яблук, пекінської капусти та зелені.

Запивали все лимонадом. Дітям дуже сподобалося таке меню: 106 учнів проголосували «за», тільки троє учнів були проти. 

Відтепер, як підкреслила педагог-організатор Наталія Недо­мовна, такий ситний обід очікує учнів Немирівської школи щодня, бо шкільні кухарі готують смачні і корисні страви лише за технологією випускника Le Cordon Blue.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті