Так святкували у Біляївці

Мелодіями покоління Переможців духовий оркестр «Юність» уже з ранку вітав біляївців з Днем Перемоги – одним з найбільших наших свят. За традицією, як і кожного року з того першого Дня Перемоги сьогодні, біляївці сім’ями почали збиратись до міського меморіалу Слави.

Працівники підприємств і організацій міста, службовці, учнівська молодь на чолі з керівниками району і міста, почесними гостями організованою ходою пройшли від проспекту Незалежності центральною вулицею Біляївки до меморіалу. Цю колону прикрашали не лише травневі квіти, які були майже в кожного в руках, а й прапори, фотографії родичів-Переможців, велика гірлянда від учнів школи № 1, стилізовані червоні маки – символ Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в руках учнів школи № 2. І дріб барабанщиць школи № 3 – окраси таких мітингів останніх десятиліть.

Гімном, маршем військових розпочався урочистий мітинг-реквієм. 

З словами вітання і нагадуванням про подвиги наших земляків, усього народу на бойових і трудових фронтах тих героїчних років звернулись до зібрання Біляївський міський голова Бухтіяров М.П., депутат обласної ради Зінченко М.А., заступник голови районної державної адміністрації Рудоманенко О.В., радник голови районної ради Ткаченко Д.Г., представники ветеранів-афганців та нинішніх військових. І шанобливо вклоняються з квітами ветеранам-фронтовикам Циганку М.С. та Шуляк М.М. Тільки двоє їх прийшло на цей мітинг. Вони на почесному місці сиділи в орденах і медалях.

Хвилиною мовчання вшановували подвиг дідів і прадідів. Сполохнули птахи навколо залпу військового салюту. Лягли квіти до постаментів Меморіалу Слави, а також і на всі могили та постаменти захисникам і визволителям міста.

Поминали і згадували під чудовий концерт «Стрівся солдат з Перемогою» кращих аматорів сцени району та їли солдатську кашу з польової кухні, якої вистачило на усіх бажаючих. 

А напередодні  славного Дня Перемоги  у районному Будинку культури районна влада і благодійники зібрали кращих представників героїчного покоління  працьовитих Переможців – учасників і дітей війни, ветеранів праці.

 Накрити святкові столи допомогли благодійники Клебанова Л.Г., Дигуляр С.О., підприємці  Вовченко О.В., Колотилова Л.В, Касянчук О.М., Долготьор А.П.

Душевні розмови за святковими столами доповнювали виступи талановитої дітвори з Біляївської дитячої музичної школи та студії «Ліра». А пісні своєї юності у виконанні вокального ансамблю районного Будинку культури «Від серця до серця» співали усі разом.

Прес-служба апарату районної державної адміністрації

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті