ТЕМА ДНЯ: БУДЬМО ЗДОРОВІ? Перетворення для маленьких пацієнтів

Будівля дитячого відділення центральної районної лікарні була здана в експлуатацію у 2006 році. З тих пір приміщення не знало добротного ремонту – виконувалися тільки найнеобхідніші косметичні роботи. Але вони не давали ефекту – пліснява та грибок почали з’являтися у палатах, маніпуляційній та інших кімнатах. Тож старання санітарок і їх бажання навести чистоту та порядок просто зводилися нанівець.

Наприкінці минулого року на жахливий стан дитячого відділення звернули увагу керівники району Олексій Осійчук та В’ячеслав Думитрашко. Спільно визначилися з обсягом робіт і вирішили створити для малюків та їх батьків нормальні умови для лікування, а для колективу відділення – належну атмосферу для праці.

Заручившись фінансовою підтримкою сільських та селищних голів Захарівщини, керівники району дали старт ремонту наприкінці листопада минулого року. І, слід сказати, очільники громад не залишилися байдужими до потреб лікарні – 197 тисяч гривень зібрали сільські та селищні голови і 199 тисяч виділила Затишанська об’єднана територіальна громада.

За декілька місяців роботи місцевої будівельної фірми, якою керує Сардар Джафаров, виконано значний обсяг – відремонтовані всі палати із встановленням індивідуальних умивальників, обладнано дві сучасні душові кабінки з електробойлерами, замінено електромережу та вмонтовано нові потужні світильники, у маніпуляційній поклали плитку на стінах та підлозі, новенький ламінат і плитка з’явилися і в інших приміщеннях, де долівка була у вкрай поганому стані. Одне слово, усі приміщення дитячого відділення просто сяють від добротного ремонту і ці роботи нині ще тривають.

На одній із крайніх сесій Захарівської районної ради було виділено 100 тисяч гривень для придбання обладнання та нових меблів. Зокрема, найближчим часом закуплять столи, приліжкові тумбочки, табуретки, подушки, ліжка для дітей і дорослих, кушетки, шафу для зберігання посуду, кварцеві лампи, штативи, карнізи, тюль, мікрохвильову піч та електроплитку. Усе це плюс добротний ремонт дасть можливість створити справді гарні умови для лікування маленьких пацієнтів.

Лікар-педіатр Надія Чмир з великою радістю демонструвала нам усі перетворення у лікувальному закладі. Адже, справді, усе зроблено на совість для діточок району та їх батьків, які зазвичай перебувають поруч зі своїм малюком під час боротьби з недугою. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті