В вирі фактів і подій зустрічати день новий

Зазвичай журналісти стоять по інший бік відеокамер та фотоапаратів. Їхні диктофони направлені в сторону новин, подій, розслідувань. Незвично, щоб увага була прикута саме до  них – журналістів. Але День журналіста України саме такий день, коли представники ЗМІ приймають вітання, квіти, приємні слова та побажання на свою адресу.

Дата 6 червня була обрана для свята не випадково. У цей день в Брюсселі в 1992 році Національна спілка журналістів України була включена до Міжнародної федерації журналістів.

Позавчора в будинку Націо­нальної спілки журналістів України було людно та святково. Багато прийшло ветеранів журналістики. Перед врученням грамот подяк та посвідчень були музичні привітання  під скрипку та гітару. А от найяскравіше та найсмішніше привітала дитяча студія «Балаганчик» під керівництвом Надії Хохлової. Ці талановиті діти зайняли переможне місце в Міжнародному фестивалі «Кроки», що проходив у Білорусі. Вони співали, розігрували смішні сценки-пародії на відомі ток-шоу. Насміялися від душі.

Далі привітав представників ЗМІ  заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло. Він побажав присутнім журналістам завжди залишатися принциповими та бути прикладом для органів самоврядування.

Голова НСЖ в Одеській області Юрій Работін урочисто вручив подяки та нагороди представникам ЗМІ та  ветеранам журналістики. Кожному знайшов тепле слово та щире побажання. 

Ось що побажав Юрій Работін ексклюзивно «Одеським вістям»: 

– «Одеські вісті» – це цікаве, важлива та серйозне обласне видання. Воно має  свій рейтинг та прихильників серед читачів. Газету люблять, читають в регіоні. Вітаю колег з Днем журналіста України! Хочу побажати щастя, здоров’я. Порозуміння в нашому суспільстві. Я хочу сказати, що ви відбулися і є професійними журналістами. В цей нелегкий час реформування та роздержавлення хотілося б, щоб  ЗМІ та влада йшли поруч. Без підтримки влади дуже тяжко існувати засобам масової інформації. Сподіваємося на краще. Зі святом, «Одеські вісті»!

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті