Школа має шанс відродитися

В кінці тунелю з’явилося світло. Саме ці слова спали на думку після зібрання небайдужих батьків та педагогів біля аварійної Захарівської школи. Минуло вже два роки як учнів вивели з потрісканого приміщення триповерхового навчального закладу, і до цього часу діти вимушені навчатися в дві зміни в пристосованих приміщеннях. Було написано чимало листів у всі можливі інстанції. Але конкретних зрушень і реального виходу із ситуації, яка склалася, батьки не бачили.

За оцінками експертів, для реконструкції школи потрібно майже 70 мільйонів гривень. Наразі завершені всі експертизи, оголошено тендер на проведення першого етапу робіт. Тендер відбудеться 9 липня, і на ньому буде визначено підрядника, який виконуватиме роботи з укріплення фундаменту і ремонту проблемних ділянок школи. Це дасть можливість зняти з приміщення статус „аварійного” і поновити навчання дітей вже в укріпленому приміщенні.  Попереду будуть інші етапи, на що теж будуть потрібні чималі кошти.

Про все це схвильованим батькам на зустрічі біля школи розповіли народний депутат Олександр Пресман та депутат облради Микита Кузькевич. Значну організаційну допомогу надає голова обласної ради Анатолій Урбанський, який пообіцяв виділити на найближчій сесії 10 мільйонів гривень, необхідних для виконання першого етапу робіт.

Олександр Пресман запропонував батькам створити ініціативну групу, яка безпосередньо на місці контролювала б весь хід робіт і, в разі потреби, негайно повідомляла про якісь невідповідності (якщо такі раптом будуть).

Фото авторки

На знімку: під час зібрання біля аварійної школи

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті