Медицина – справа спільна

У Захарівській центральній районній лікарні урочисто відкрили відділення для стаціонарного лікування малечі. 

Протягом кількох місяців тут тривав капітальний ремонт приміщення – як зовні, так і всередині. Адже від часу здачі в експлуатацію (а це 13 років тому) будівля не бачила добротних перетворень – виконувалися тільки найнеобхідніші косметичні роботи. Проте вони не давали бажаного ефекту – пліснява та грибок атакували палати, маніпуляційний кабінет та інші приміщення. Тож так далі тривати не могло.

Керівники району В’ячеслав Думитрашко та Олексій Осій­чук, заручившись фінансовою підтримкою сільських та селищних голів Захарівщини, дали старт капітальному ремонту. Кожна територіальна громада виділила зі свого бюджету кошти, адже до центральної районної лікарні звертаються всі жителі району. У підсумку зібрали 197 тисяч гривень. Крім цього, 199 тисяч гривень виділила Затишанська об’єднана громада, яка має більше фінансових можливостей для реалізації різних соціальних проектів. Ще 100 тисяч надійшло з районного бюджету.

За ці кошти місцева будівельна фірма виконала значний обсяг робіт – капітально відремонтувала всі палати для перебування дітей та їх матерів, встановила індивідуальні умивальники в палатах. Обладнано дві сучасні душові кабінки з електробойлерами, вмонтовано енергоощадні світильники та лампи, впорядковано підлогу (ламінат та лінолеум), замінено каналізацію та водопровід, закуплені нові меблі, м’який інвентар та необхідне для роботи медиків обладнання, збудовано нову відмостку і впорядковано поріг. Словом, нині дитяче відділення просто не впізнати – все зроблено якісно і на совість.

У планах – встановлення москітних сіток на вікнах, обладнання комфортної кімнати відпочинку для малюків, які лікуватимуться у відділенні. А ще керівництво району хоче залучити художників, які б розмалювали стіни лікувального закладу зсередини.   

На урочисте відкриття дитячого відділення після капремонту зібрався колектив ЦРЛ, прийшли маленькі пацієнти та їх рідні. Голова РДА Олексій Осійчук, голова районної ради В’ячеслав Думитрашко та в.о. головного лікаря ЦРЛ Михайло Шарко подякували всім, хто причетний до капремонту, перерізали традиційну червону стрічку і запросили на оглядини оновленої будівлі всіх охочих. 

Завідувачка дитячого відділення Надія Чмир радо демонструвала всі перетворення, адже віднині персонал лікувального закладу працюватиме в хороших умовах, та й діткам і їх батькам буде приємніше долати недуги в гарних палатах.

– Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, – зауважив В’ячеслав Думитрашко. – Наступний, не менш масштабний проект – капітальний ремонт приймального відділення. Нині діє державна програма, яка дає можливість залучити 10 мільйонів гривень на придбання необхідного обладнання під наші плани. Для реалізації задуманого також будемо сподіватися на підтримку депутатів від нашого округу, а також фінансову допомогу сільських та селищних голів району. Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться реалізувати і цей проект.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті