Доброчинність – показник високої свідомості і людяності

Задля сприяння розвитку громадянського суспільства, а також  поширення та розвитку цінностей у суспільстві 2019 року започатковано роботу Благодійного фонду Наталії Привалової.

Звісно, для початку слід зрозуміти, а що ж це таке - благодійність. Благодійність – це найвищий прояв гуманності, це веління серця кожного небайдужого.  Благодійність, або ще кажуть - доброчинність, у всі часи була ключовим фактором діяльності тих, кого добрі вчинки спонукають до подальшої допомоги і підтримки нужденних. На жаль, у реальному житті не кожен здатен на такі кроки. Мабуть, саме тому благодійність завжди в народі вважалася і вважається вищою чеснотою. Рано чи пізно у кожної людини виникає потреба допомагати ближньому і при цьому отримувати від своєї ж доброчинності задоволення. Милосердя та взаємоповага – це саме те, що повинно починатися з кожного з нас.

Благодійний фонд Наталії Привалової має на меті діяльність у різних напрямках, серед яких – пропаганда доброчинності, охорона навколишнього середовища, сприяння розвитку охорони здоров’я, культури, науки і освіти, допомога талановитій творчій молоді, збереження та розвиток культурної спадщини і національних традицій різних народів, надання допомоги нужденним, юридична допомога, проведення благодійних акцій, розвиток громадянського суспільства на засадах демократії. 

На виконання цих завдань фонд розпочав реалізацію одночасно кілька проектів, одним з яких є просвітницький проект «Розвиток громадянського суспільства через ЗМІ». У рамках проекту передбачається проведення роз’яснювальної роботи з нагальних питань сьогодення в співпраці з журналістами та видатними постатями у різних сферах діяльності.

Так, 09 серпня 2019 року телерадіокомпанією «Медіа Інформ» за попередньою узгодженістю з Фондом проведено прямий ефір з фінансової обізнаності. Це питання вимагало розгляду тому, що недостатня освіченість людей все частіше стає головною причиною виникнення зобов’язань окремих громадян, які, підписавши угоди або кредитні договори та використавши отримані кошти, стають фінансовими заручниками банківських та небанківських фінансово-кредитних установ. У програмі йшлося про афери, пов’язані з кредитами, іпотекою, шахрайством у багатьох пунктах видачі кредитів під нібито вигідні відсотки.

Програму «Ми» у форматі прямого ефіру проводив відомий діяч, член національних спілок журналістів і театральних діячів України Олександр Федоренко. Гостем студії і спікером була Генеральний директор Міжнародної адвокатської компанії «ІЛОН – с.П.с.» Христина Антонова.

Фінансова обізнаність – не єдине питання, яке розглядатиметься в рамках проекту. Благодійний фонд готовий вивчати потреби й інтереси громадян, щоб у подальшому за допомогою ЗМІ надавати відповіді на проблемні питання. Ознайомитися з роботою та напрямками діяльності фонду можна на офіційному сайті: bf-klever.com, а запитання і пропозиції направляти на електронну пошту: [email protected].

Одна людина не може допомогти всім. Тому Благодійний фонд Наталії Привалової намагається стати тим інструментом, за допомогою якого кожен із нас зможе долучитися до покращення життя в Україні.

Засновник, голова Благодійного фонду, член Національної спілки журналістів України Наталія Привалова

На знімку: робоча зустріч з Наталією Приваловою (в центрі) в студії ТРК «Медіа Інформ»

Выпуск: 

Схожі статті